Заморозка білих грибів: смачно і корисно

Білі гриби – одні з найвідоміших та найсмачніших їстівних грибів на нашій планеті. Вони поєднують в собі не тільки прекрасний зовнішній вигляд та смак, але й здатність «не темніти» при розрізанні, а також при подальшому готуванні. Ці гриби дуже корисні для людського організму, в них міститься велика кількість корисних вітамінів і мікроелементів: вітамін В1, В2, В3, В9, С, Е (токоферол), калій, кальцій, магній та багато інших.

Заморозка білих грибів - справа не з легких: щоб зберегти приємний вигляд, смак та аромат грибів, потрібно чітко дотримуватися технології. Наша компанія ретельно підбирає гриби для заморозки та заморожує їх за найновішими технологіями, щоб ви отримали найкращий продукт зі збереженням вітамінів і корисних мікроелементів.

Для заморозки ми обираємо тільки свіжі, молоді та цілі гриби. Обробляємо продукцію одразу, адже чим довше гриби зберігаються сирими, тим більше вони втрачають корисних властивостей. Формувати заготовки потрібно тільки разовими порціями, адже повторне заморожування недопустиме та призведе до втрати форми, смаку та аромату грибів.

Заморозка сирих білих грибів

Щоб заморозити сирі білі гриби, для початку їх промивають у чистій воді, чистять та нарізають шматочками приблизною величиною 5-8 мм. Після цього гриби ретельно просушуються, щоб після заморожування вони не злиплися та не втратили свій аромат і смак. Далі гриби розподіляються по ємностях і видаляється зайве повітря. 

Заморозка відварених білих грибів

Відварені гриби зберігаються набагато довше в замороженому стані, ніж свіжі, а при розморожуванні не втрачають свій смак. Технологія заморозки така ж, тільки перед цим гриби відварюються.

 

Дотримання правильної технології заморозки грибів є дуже важливим, адже це дуже впливає на зовнішній вигляд продукта, смак і аромат.

А ще важливо обирати "правильні" гриби, зібрані в екологічно чистому місці, в потрібний час і з використанням необхідних засобів. Не забувайте, що гриби (в тому числі і білі) — найсильніші природні сорбенти. Вони здатні вбирати в себе велику кількість токсичних речовин. Зібрані в промислових районах чи недалеко від траси, вони не принесуть нічого хорошого, а навпаки, ви можете навіть отруїтися ними. 

Наша компанія гарантує вам відмінну якість, безпечність і корисність заморожених і свіжих грибів. Ми маємо усі необхідні сертифікати, продукція проходить постійні перевірки та ретельно обробляється. Ми гарантуємо відмінну якість кожного грибочка.

На нашому сайті Ви можете купити заморожені опеньки, лисички, підберезники, білі гриби недорого, у потрібній кількості та з гарантією якості. Наша продукція вирощена в Україні та не містить ГМО.