Фрукти заморожені купити чи свіжі: обираємо з користю

Як свіжі, так і заморожені продукти мають свої особливості, переваги та недоліки. Якщо говорити про свіжі фрукти — вони смачніші, солодші, проте швидко псуються та втрачають корисні вітаміни. Щодо заморожених — їх термін зберігання набагато більший, порівняно зі свіжими, а при правильній техніці заморожування вони зберігають навіть більше корисних елементів.

Вченими було доведено, що через певний час зберігання у правильно замороженій полуниці зберігається більше поживних речовин, ніж у тій, що зберігалася в холодильнику, зокрема, вищий вміст вітаміну С.

Звичайно, найкраще віддавати перевагу сезонним овочам і фруктам, а ще ліпше - щойно зірваним з куща чи грядки. Але у холодну пору року заморожені продукти будуть набагато кориснішими, аніж куплені в супермаркеті так звані свіжі. Справа в тому, що з кожним днем кількість поживних речовин у ягодах, овочах і фруктах постійно зменшується, і до кінця зими у них залишається дуже мало корисного, зате достатньо хімічних речовин, що використовуються для кращого зберігання. 

При дотриманні правильної технології заморожування фрукти зберігають велику кількість поживних речовин, вітамінів та мінералів. Але пам'ятайте: продукти можуть розморожуватися лише один раз, адже після повторної процедури фрукти втрачають практично всі корисні елементи, значно погіршуються смакові властивості. Тому при покупці заморожених продуктів треба звернути увагу на зовнішній вигляд продукції та наявність упаковки з індикаторами розморозки.

Заморожені фрукти втрачають свій колір та смак? Це питання турбує багатьох людей, які зіткнулися з такою проблемою. Якщо процес замороження пройшов швидко та з дотриманням всіх правил зберігання, то смакові властивості та колір практично не змінюються. Розморожувати фрукти потрібно за правилом: «швидке замороження — повільне розмороження». Наприклад, розморозити фрукти можна повільно в холодильнику, а потім при кімнатній температурі дати їм «дійти» для збереження максимального смаку та соковитості.

Серед покупців існує думка, що постачальники заморожених фруктів підфарбовують їх для кращого вигляду. Звичайно, все залежить від продавця, а точніше, його порядності і совісності. Адже якщо виробник здійснює все за правилами заморожування, зберігання та розмороження, виконує все правильно — йому не потрібні ніякі штучні фарбники. Адже потім, під час процесу розмороження все це «вилізе назовні» та буде зрозуміло. Тому для отримання справді якісної замороженої продукції треба обирати надійного постачальника.

Ягоди, овочі та фрукти заморожені купити завжди можна в нашому інтернет-магазині за доступними цінами. Ми пропонуємо заморожені фрукти оптом та вроздріб, а також заморожені ягоди (чорниця, полуниця, ожина, смородина, порічка, горобина чорна та червона, бузина, абрикос, малина, вишня з кісточкою та без). 

Вся наша продукція вирощена в Україні, не містить ГМО та штучних фарбників.

Детальнішу інформацію дивіться на нашому сайті.